http://www.youtube.com/watch?v=3uKAA4zjCA4&autoplej=1&kolorek=123456&lup=1&typek=4

sobota, 29 grudnia 2012

IX rozdział 


Dzisiaj jest ostatni dzień ferii, a jutro znowu do szkoły .. Ale jest jeden plus, bo za chwilę miał przyjść po mnie Niall, więc tylko poprawiłam fryzurę i zeszłam na dół . Po chwili usłyszałam dzwonek do drzwi, a w nich radosną minę chłopaka .
- Hej . - powiedziałam wychodząc z domu .
- Cześć. Może pójdziemy do kina ?
- No jasne . A na co ?
- Hym..  Może jakiś horror ?
- "Kobieta w czerni ." ?- zaproponowałam .
- Okej . - szliśmy kilka minut w milczeniu, aż spotkaliśmy kilka fanek, które poprosiły mnie żebym zrobiła im zdjęcie z Niallem, od razu się zgodziłam . Potem chwilę z nimi porozmawialiśmy i poszliśmy dalej, aż w końcu doszliśmy do kina . Niall zamówił bilety, a potem razem poszliśmy po popcorn, colę i żelki . Następnie weszliśmy do sali i usiedliśmy na swoich miejscach . Po filmie zaproponowałam abyśmy poszli do mnie. Potem usiedliśmy na łóżku w moim pokoju i włączyliśmy TV .
- Libby.. - zaczął chłopak .
- Hym ? - zapytałam .
- Będziesz tęsknić za nami przez ten tydzień ?
- No jasne, że będę . Ale myślę, że ten tydzień szybko minie w porównaniu do tych miesięcy bez was, kiedy jeszcze się nie znaliśmy . - Niall się tylko uśmiechnął i znów zaczął oglądać TV .
- A tak wg. to po co jedziecie do USA ? - zaczęłam .
- Spotkanie z fanami . Chcieliśmy Cię wziąć ze sobą, ale jutro idziesz do szkoły .
- Przez głupią szkołę nie polecę do USA z moimi idolami .. DZIĘKI SZKOŁO . -zaśmiałam się, a chłopak zrobił to samo . Kiedy wybiła już godzina 20 Niall powiedział, że musi już iść, bo jutro będzie musiał bardzo wcześnie wstać . Kiedy staliśmy przy drzwiach wejściowych mocno przytuliłam chłopaka .
- Będę tęsknić . - szepnęłam, a Niall się uśmiechnął i wyszedł .
___
Taki bardzo bardzo krótki, ale myślę, że dzisiaj dodam jeszcze jeden rozdział, ewentualnie jutro :)

3 komentarze:

  1. Świetne . <33 Tylko szkoda, że taki krótki . ;d Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału . ;3

    OdpowiedzUsuń
  2. Otrzymujesz nominację ode mnie do Liebster Blog Award. Na moim blogu masz wszystko wyjaśnione: http://alex-story.blogspot.com/ Gratuluję super bloga ♥ :*

    OdpowiedzUsuń